Back to Top

Gizlilik ve Güvenlik Politika Bilgisi

Gizlilik ve Güvenlik Politika Bilgisi

Keykubat cadde Çaltı Apt. No:123/A Alanya / ANTALYA adresinde mukim Bohur Yapı İnş. Mimarlık Turizm Otelcilik Bilişim ve Tic. Ltd. Şti. kullanıcıların www.firsathabercisi.com ("Web Sitesi") üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.  Bununla beraber kullanıcı, paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, tüm Bohur Ltd. Şti. iştirakleri ile de paylaşımına izin vermektedir. (Bohur Ltd. Şti. iştirakleri hakkında detaylı bilgi için; www.bohur.com adresini ziyaret ediniz).

Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır.

Bohur Ltd. Şti. kişisel bilgileri kendi bünyesinde profilleme, istatistiksel çalışmalar, reklam, tanıtım, pazarlama ve sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla bilginiz dahilin de olan 3.kişiler ile paylaşabilecektir.

Bohur Ltd. Şti. kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Bohur Ltd.Şti’nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Bohur Ltd.Şti’nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bohur Ltd. Şti. kullanıcılara ve kullanıcıların Web sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerinizi ayrıca Web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak da iletebilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilerek uygulamaya alınacaktır.

firsathabercisi.com özendirme ve duyuru mesajı içeren e-posta almak istemiyorsanız Hesabım sayfasındaki Bilgilerim başlığı altında yer alan Bülten Aboneliği sekmesinde Hayır tıklayın.

Her Kullanıcı, işbu Web sitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

www.dia.com.tr